Stemple gumowe

Stemple te są obecnie specjalnością naszego zakładu ze względu na wytrzymałość i dowolność kształtów oraz form i treści jaką można przedstawić za pomocą tego typu stempla. Stemple te są grawerowane laserem, dzięki czemu są bardzo wyraźne i dokładne. Dzięki grawerowaniu laserem można znacznie uszlachetnić pieczątkę np. logiem firmy (nawet skomplikowanym), czy chociażby bardzo skomplikowaną czcionką.

Oprawy
Naszym klientom mamy do zaoferowania różne typy opraw od prostych kołków po automaty. W naszej ofercie posiadamy oprawy najwyższej jakości najlepszych firm.

Bez tytułu

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz akcesoriów do stempli. Naszym klientom mamy do zaoferowania różne typy opraw – od prostych drewnianych lub plastikowych kołków po automaty, datowniki czy numeratory, także o różnych kształtach np. owalne lub okrągłe. Dodatkowo oferujemy tusze o różnych właściwościach w tym tusze do wykonywania nadruków na produktach spożywczych.

Naszym klientom mamy do zaoferowania różne typy opraw od prostych kołków po automaty. W naszej ofercie posiadamy oprawy najwyższej jakości najlepszych firm.

Stempel suchy

Jest to stempel pozostawiający na papierze wypukły ślad. Znak taki pozostawić można na wszelkich papierach związanych z funkcjonowaniem firmy. Podnosi on znacznie rangę papieru i zwraca uwagę klientów.

Zastosowanie:
-znakowanie dyplomów i podziękowań, itp.
– znakowanie świadectw ukończenia kursów i uzyskania certyfikatów
– znakowanie życzeń świątecznych, zaproszeń
– znakowanie listów i papierów firmowych
– znakowanie faktur, rachunków, ofert, ulotek (nabierają wyjątkowego wyglądu)
– znakowanie dokumentów urzędowych (idealne dla kancelarii prawników, urzędów, instytucji publicznych
– znakowanie papierów nie pochłaniających tusz (kreda, foto)
– prezent dla kolekcjonera (exlibris)
– znakowanie biletów wstępu na imprezy